Kampania Centrum Edukacji Ekologicznej

Staraniem władz Miasta Wisły oraz dzięki współpracy i dofinansowaniu Urzędu Marszałkowskiego powstała wspaniała inicjatywa. Realizacja projekt unijnego pod nazwą  Budowa kompleksu Edukacyjno – Ekologicznego w Gminie Wisła dała możliwość stworzenia miejsca wyjątkowego.

Centrum Edukacji Ekologicznej to nowe miejsce na rekreacyjnej mapie Wisły. Stanowi kompleks ośrodka sportowego Jonido i jest doskonałym miejscem na spędzenie czasu dla całych rodzin.

 

Pomimo trudnych czasów,  CEE podjęło wyzwanie i promuje swoją różnorodną ofertę skierowaną zarówno do dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Spoty reklamowe, banery internetowe, artykuły promocyjne są materiałem informacyjnym, który zachęci do odwiedzin tego miejsca.

Kampania skierowana jest zarówno do mieszkańców Wisły i okolic, jak również do turystów, którzy planują odwiedzić Beskid Śląski. Ma uświadomić  jak cenne są zlokalizowane na tym terenie walory przyrodnicze. Przekaz zawiera informacje o różnorodności biologicznej terenu, gatunkach chronionych, ich niepowtarzalności zarówno w skali europejskiej jak i globalnej. Kampania porusza również aspekty antropopresji, dzikich wysypisk i zaśmiecania oraz dewastowania obszarów przyrodniczo cennych. Kampania koncentruje  się także na wypromowaniu oferty kompleksu edukacyjno-ekologicznego w Gminie Wisła.

 

Udostępnij artykuł w mediach społecznościowych!

Centrum Edukacji Ekologicznej
Wyzwolenia 67
43-460 Wisła

2020 © cee.wisla.pl

cee_logo_225x225

  • wtorek-piątek od 10:00 do 16:00 (ostatnie wejście na salę o 15:00)

    sobota-niedziela od 10:00 do 14:00

  • +48 531 485 775

Logo BIP uproszczone