Eko Jesień – wrzesień w Centrum Edukacji Ekologicznej

Jesień zbliża się dużymi krokami, ale w CEE na pewno ta pora roku nie będzie nudna.

Warsztaty ekologiczne z cyklu “Przyczółek dla pszczółek”, spotkania i wycieczki edukacyjne dotyczące otaczającej nas przyrody to propozycja zarówno dla grup klasowych jak i osób indywidualnych. Dlatego już dziś zachęcamy Państwa do wcześniejszych zapisów na te ciekawe zajęcia.

Spotkanie z botanikiem to wyjątkowa okazja, by zapoznać się z roślinnością porastającą stoki Beskidu Śląskiego jak i z tą występującą w samej Wiśle. Dr Tomasz Beczała wiedzę o świecie roslin przekazuje z prawdziwą pasją.

Spotkanie rozpocznie się w sali ekspozycyjnej, prezentacją multimedialną na temat roślin, które można spotkać podczas górskich wędrówek w naszej okolicy. Po jej zakończeniu wspólnie przeniesiemy się w okolice Doliny Białej Wisełki (dojazd na parking naprzeciwko Ochotniczej Straży Pożarnej w Wiśle Czarne we własnym zakresie), gdzie podczas ok. dwugodzinnego spaceru będziemy poznawać botaniczne ciekawostki tej części Beskidu Śląskiego.
Na spacer należy się odpowiednio przygotować – rekomendujemy wygodne obuwie turystyczne, odzież dostosowaną do warunków atmosferycznych, a także coś do jedzenia i picia.
Udział jest całkowicie bezpłatny, jednak obowiązują zapisy.

Udostępnij artykuł w mediach społecznościowych!

Centrum Edukacji Ekologicznej
Wyzwolenia 67
43-460 Wisła

2020 © cee.wisla.pl

cee_logo_225x225

  • Wtorek – Niedziela od 10:00 do 16:00
  • +48 531 485 775

Logo BIP uproszczone