Otrzymaliśmy wyróżnienie w konkursie na Najlepszą Przestrzeń Publiczną Województwa Śląskiego!

Niezmiernie miło nam poinformować, że w tegorocznym konkursie na Najlepszą Przestrzeń Publiczną Województwa Śląskiego Centrum Edukacji Ekologicznej w Wiśle otrzymało Wyróżnienie Marszałka Województwa Śląskiego Jakuba Chełstowskiego!

Celem tego konkursu jest promocja rozwoju i zmian jakościowych przestrzeni publicznej przy zachowaniu zasad zrównoważonego rozwoju poprzez nagradzanie najciekawszych realizacji urbanistycznych i architektonicznych kształtujących przestrzeń publiczną województwa śląskiego. W uzasadnieniu wyróżnienia można przeczytać:

„Ta przemyślana pod względem planistycznym i architektonicznym inwestycja budzi pozytywne emocje. W centrum tego urbanistycznego, wielofunkcyjnego założenia: funkcja sportowa, edukacyjna, wypoczynkowa, zabawowa, znajduje się nowy, niewielki obiekt (wybudowany w miejscu starego zaplecza szatniowego dla sportowców), w którym zlokalizowano na parterze pomieszczenia administracyjne oraz przynależne funkcji sportowej szatnie, a na piętrze (na poddaszu) dużą, multimedialną salę o charakterze edukacyjno-szkoleniowym. Po drugiej stronie założenia funkcjonuje rozległy ogród z różnymi roślinami, ścieżkami, labiryntem, ławkami, jeziorkiem. Cała przestrzeń (łącznie z budynkiem) jest dostępna dla osób z niepełnosprawnościami.”

To wyróżnienie to przede wszystkim zasługa Miasta Wisła, odpowiedzialnego za całość inwestycji. Jednak kluczowe w jego otrzymaniu były głosy internautów. Dlatego serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które wybrały nasze CEE w internetowym głosowaniu!

Udostępnij artykuł w mediach społecznościowych!

Centrum Edukacji Ekologicznej
Wyzwolenia 67
43-460 Wisła

2020 © cee.wisla.pl

cee_logo_225x225

  • wtorek-piątek od 10:00 do 16:00 (ostatnie wejście na salę o 15:00)

    sobota-niedziela od 10:00 do 14:00

  • +48 531 485 775

Logo BIP uproszczone