Koboko – wiszące ozdoby

Strona główna/Warsztaty/Koboko – wiszące ozdoby
Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

Kiedy? 10 września (sobota) o 11.00.
Gdzie? W naszej sali warsztatowej, w budynku sąsiadującym z CEE.

Prowadzenie: Serfenta

UWAGA! Obowiązują zapisy: cee@wisla.pl, 531 485 775.

Co będziemy robić na zajęciach?

Technika koboko brzmi egzotycznie – ale jest piękna i prosta. Kiedy ją poznasz, przyda Ci się jeszcze nie raz. Wykonamy razem z dziećmi i dorosłymi wiszące ozdoby koboko, z naturalnej, ręcznie zebranej i przygotowanej wikliny.

Wyplatanie to relaks i zabawa, kiedy ręce pracują – głowa odpoczywa. Godziny spędzone wspólnie z nami i naturalnymi, pachnącymi, ekologicznymi materiałami działają dobrze na ciało i umysł. To świetna zabawa i własnoręcznie wykonane, piękne przedmioty.

Zapewniamy materiały i narzędzia, profesjonalne instruktorki, miłą atmosferę i piękne efekty. Serfenta przemierza tysiące kilometrów, żeby wiedzieć o plecionkarstwie wszystko! Prowadzi warsztaty dla chętnych w każdym wieku i pokazuje, że doświadczenie rzemiosła jest fajne i dla każdego – nawet dla tych, którzy nigdy wcześniej nic nie wyplatali.

To nie koniec atrakcji!

Po warsztatach, o godzinie 13.00, zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w animacjach, które poprowadzi Fundacja Jest BOSKO

Projekt „Ludzie i pszczoły” jest realizowany w ramach otwartego konkursu ofert na zadanie publiczne w obszarze ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego pn. „Śląskie dla pszczół” w 2022 roku, dofinansowanego ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.

Go to Top